WP 20160416 11 24 58 Pro15-17 квітня 2016 році на чудових краєвидах річки Рось в селі Хохітва Богуславського району проходив Чемпіонат Київської області з водного туризму.

В програмі змагань учасники змагалися на катамаранах «двійках» та «четвірках» в таких видах: «Слалом», «Ралі», «Рятувальні роботи», «Спринт».

Цього року команда коледжу вперше прийняла участь в цих змаганнях і виступила в усіх видах програми. В змаганнях взяли участь 12 команд, а саме:

«Освіта» (КВНЗ КОР «Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького»), «Сталкер» (Біла Церква), «Білий Барс» (Васильків), «Росава» - Біла Церква» (Шинний завод), ЦТ ДЮК (Київська область), Бориспіль, Бровари, Баришівка, Володарка, Бородянка, Сквира, Українка.

За результатами Чемпіонату Київської області з водного туризму таким студентам коледжу присвоєно ІІ дорослий розряд:

Смаглійов Михайло Анатолійович

31 Фіз.

Коваленко Олександр Сергійович

31 Фіз.

Кузьменко Дмитро Миколайович

Половинчак Катерина Валентинівна

43 П.о.

Бовшик Вадим Олександрович

Катамаран-2

Барсен Руслан Миколайович

Катамаран-2

В загальному заліку екіпаж нашого коледжу виборов п’яте місце.

Вітаємо учасників та бажаємо успіхів у наступних змаганнях, до яких вони будуть готуватися вже в найближчий час.

Коваленко Ю.А.,

викладач фізичного виховання