Увага! Сайт востаннє оновлено 29.12.2020 р.
Актуальна інформація на новому сайті https://bgc.edu.ua/
Новини - Новини коледжу |
26 лютого коледж радо зустрічав гостей – до нас приїхали учні та викладачі мистецьких закладів Київщини та Черкащини. Учні взяли участь в ХI Обласному фестивалі–конкурсі художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти». Метою фестивалю–конкурсу вже одинадцятий рік поспіль є підтримка творчо обдарованих дітей, обмін професійним досвідом у галузі музичної педагогіки і виконавства, образотворчого та декоративно–прикладного мистецтва викладачів мистецьких дисциплін загальноосвітніх шкіл, шкіл мистецтв, студій мистецького спрямування.
У рамках заходу відбулися конкурси декоративно–прикладного та образотворчого мистецтва, інструментальної музики (фортепіано, баян, акордеон, гітара, бандура, тромбон, скрипка, саксофон), естрадного співу та академічного вокалу.
В ХI фестивалі–конкурсі «Юні таланти» взяли участь 68 учнів із сімнадцяти шкіл мистецтв Київщини та Черкащини.
Для конкурсантів з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва викладачами коледжу Голінським В.В. та Голінською О.К. був проведений майстер-клас, де діти вчились виготовляти об’ємні кулі з паперу.
Організаційний комітет фестивалю–конкурсу відмічає добру підготовку учнів Білоцерківської музичної школи №3, Білоцерківських шкіл мистецтв №1 та №5, Богуславської школи мистецтв, Великооолександрівської школи мистецтв і ремесел, дитячої зразкової вокальної студії «Контакт+» м. Біла Церква, дитячої школи мистецтв Білоцерківської районної ради, дитячої школи мистецтв м. Обухова, Драбівської школи мистецтв, Корсунь-Шевченківської школи мистецтв, Кагарлицької школи мистецтв, Кагарлицької ЗОШ І-ІІІст №1, Миронівської школи мистецтв, позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу Рокитнянської районної ради Київської області «Музична школа», Таращанської дитячої музичної школи, Української дитячої музичної школи, Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради, учні яких продемонстрували добрі вокальні та інструментально–виконавські уміння, привернули увагу гостей та студентів коледжу досконалими роботами з малюнку, живопису, декоративно–прикладного мистецтва.
Ми щиро вдячні педагогам мистецьких шкіл за вміння передати свою любов до мистецтва дітям, за уміння запалити в юних душах бажання до самореалізації та творчості, дирекції цих закладів за сприяння розвитку дитячих талантів, конкурсантам за подароване коледжу свято.
Лауреатами
XI Обласного фестивалю – конкурсу «Юні таланти»
у 2016 році стали:
В конкурсі інструментальної музики (фортепіано):
І місце Ганжа Денис - учень 5 класу Білоцерківської школи мистецтв №5
Клас викладача: Карпунь Лідії Дмитрівни
ІІ місце Гаращенко Яна – випускниця Кагарлицької школи мистецтв
Клас викладача Ільєнко Ганни Володимирівни
ІІІ місце Узун Анастасія - учениця 8 класу Драбівської дитячої музичної школи
Клас викладача Єлець Єлізавети Петрівни
В конкурсі вокальної музики:
І місце (академічний вокал) Коритник Тетяна – учениця 7 класу Миронівської школи мистецтв
Клас викладача Вахрушевої Олени Анатоліївни
І місце (естрадний вокал) Бобровіцька Юлія - учениця 6 класу Миронівської школи мистецтв
Клас викладача Харченко Ірини Михайлівни
ІІ місце (естрадний вокал) Осьмак Анастасія – учениця дитячої зразкової вокальної студії «Контакт+» міста Біла Церква
Художій керівник Дигало Ірина Вікторівна
ІІІ місце (естрадний вокал) Литвиненко Світлана – учениця 5 класу Рокитнянської музичної школи
Клас викладача Каштанової Юлії Анатоліївни
ІІІ місце (естрадний вокал) Сушко Дарина – учениця 7 класу Богуславської школи мистецтв
Клас викладача Мороз Оксани Олександрівни
В конкурсі інструментальної музики (баян, акордеон, бандура, гітара):
І місце Омельяненко Сергій - учень 6 класу Таращанської школи мистецтв (баян)
Клас викладача Диби Віктора Петровича
І місце Фіялко Анжеліка - учениця 6 класу Білоцерківської школи мистецтв №5 (бандура)
Клас викладача Мазур Тетяни Василівни
ІІ місце Грисьо Олесь - учень 5 класу Таращанської школи мистецтв (акордеон)
Клас викладача Марчук Олени Анатоліївни
ІІ місце Пузатко Антон - - учень 5 класу Богуславської школи мистецтв (саксофон)
Клас викладача Чедрика Віктора Юрійовича
ІІІ місце Бойко Юлія - учениця 6 класу Дитячої школи мистецтв м. Обухова (гітара)
Клас викладача Волошко Світлани Володимирівни
ІІІ місце Савченко Віталій учень 3 класу ПСМНЗ Рокитнянської районної ради Київської області «Музична школа» (тромбон)
Клас викладача Цимбала Максима Анатолійовича
В конкурсі декоративно – прикладного мистецтва:
І місце Голобородько Тетяна (Богуславська ЗОШ №1)
Вчитель: Хижняк Наталія Віталіївна
ІІ місце Бовгиря Діана (Білоцерківська ш/м№5)
Вчитель: Здепська Тетяна Анатоліївна
ІІ місце Голінська Юлія (СЗШ №1 м.Богуслава)
Вчитель: Хижняк Наталія Віталіївна
ІІІ місце Братійчук Яна (Богуславської школи мистецтв)
Вчитель: Мацько Ольга Володимирівна.
В конкурсі образотворчого мистецтва (живопис):
І місце Будник Марина (Драбівська школа мистецтв)
Вчитель: Паливода Катерина Вікторівна
ІІ місце Дудкевич Валерія (Білоцерківська школа мистецтв №5)
Вчитель: Здепська Тетяна Анатоліївна
ІІІ місце Кононко Євгенія (Обухівська школа мистецтв)
ІІІ місце Марушевська Софія (Богуславська школа мистецтв)
Вчитель: Мацько Ольга Володимирівна
В конкурсі образотворчого мистецтва (графіка):
І місце Бацура Євгенія (Обухівська школа мистецтв)
ІІ місце Гунько Єлізавета (Миронівська школа мистецтв)
Вчитель : Бурнасова О.В.
ІІІ місце Мамонова Лоїда (Обухівська школа мистецтв)
Вчитель : Галуза Марина Віталіївна
ІІІ місце Нікішина Таїсія (Богуславська школа мистецтв)
Вчитель: Мацько Ольга Володимирівна
Щиро вітаємо переможців 2016 року, та чекаємо на нові відкриття у наступному році!
Фотогалерея: