IMG 1148В рамках відзначення 25-річчя створення Національного олімпійського комітету України 12 листопада 2015 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» за сприяння Київського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України, Департаменту освіти і науки Київської ОДА, Управління молоді та спорту Київської ОДА, Київського обласного відділення (філії) фізичного виховання та спорту, відбулася обласна конференція «Олімпійський рух – це рух здорового способу життя» метою якої було поширення та сприяння розвитку олімпізму на території Київської області.

Учасників конференції привітали: Рогова Віра Борисівна – в.о. директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації; Куроченко Іван Опанасович – голова Київського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України; Кравченко Микола Михайлович – голова Луганського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України; Дергаченко Надія Іванівна – заслужений майстер спорту з академічного веслування, срібний призер олімпійських ігор, дворазова чемпіонка світу Радянського Союзу; Салата О.П. – заступник голови Богуславської адміністрації та директор нашого навчального закладу –     Лисак С.В. Виступаючі зауважили, що спорт сприяє гармонійному розвитку людини, залучає молодь до здорового способу життя, гартує волю до перемоги, а спортсмени, наполегливо і самовіддано працюючи, показують чудовий приклад молоді, і в першу чергу тим, хто ще не визначився у життєвих пріоритетах.

Для участі в конференції були запрошені: Матвійчук Олександр Миколайович – майстер спорту міжнародного класу по хокею, срібний призер, учасник Чемпіонату світу, чемпіон України, головний тренер спортивної школи по хокею; Вакуленко Микола Степанович – майстер спорту з вільної і греко-римської боротьби, чемпіон України, переможець міжнародних змагань; Гулай Віктор Степанович – заступник директора навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації; Лакіза Олексій Миколайович – доцент кафедри управління освітою КНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент; Даниленко Анатолій Борисович – начальник відділу спорту Богуславської районної державної адміністрації; Поліщук Оксана Василівна - завідувач відділом освіти Богуславської районної адміністрації; Момотенко Дмитро Павлович- майстер спорту з лижних гонок; Перепелкіна Мар’яна – майстер спорту з велосипедного спорту; Старков Юрій Михайлович– майстер спорту з пауерліфтінгу; Феценко Віктор – майстер спорту з гирьового спорту; директори та тренери Богуславської, Миронівської, Рокитнянської, Таращанської ДЮСШ; вчителі фізичної культури м. Богуслава та району; керівники фізичного виховання навчальних закладів.

На пленарному засіданні присутні заслухали доповіді, з якими виступили:

Корнієнко Володимир Васильович, заступник голови Київського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України на тему «Олімпійський рух та розвиток сучасного спорту»;

Карленко Василь Павлович, професор кафедри легкої атлетики, зимніх видів і велосипедного спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України, провідний тренер штатної збірної команди України з біатлону, заслужений тренер СРСР та УРСР, член Національного Олімпійського комітету України на тему «Такий він – біатлон»;

Максимченко Володимир Іванович, старший викладач, доцент кафедри фізичного виховання Білоцерківського національного аграрного університету на тему «Сучасний стан олімпізма та олімпійського руху».

Талановита, компетентна молодь ознайомила учасників зі своїми доповідями на актуальні теми, а саме:

Швець Олеся, студентка КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» - «Здоровий спосіб життя як пріоритетний напрям олімпійського руху»;

Петришин Святослав, учень 7-го класу Білоцерківської гімназії №2 - «Формування культури здоров’я молоді через олімпійський рух»;

Бондаренко Анастасія, студентка КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» - «Олімпійський рух Київщини»; Касяненко Вікторія, студентка Таращанського агротехнічного коледжу - «Олімпійський рух незалежної України».

Гості були приємно вражені спортивною базою коледжу та показовими виступами студентів та гостей.

Результатом конференції стали формування переконань до здорового способу життя, занять спортом, які будуть спрямовані на нові звершення не тільки в спорті, а в соціально-культурному та економічному житті України.

Лісовенко Т.О.,

керівник фізичного виховання

Спеціальний випуск газети "Джерело":

dzherelo gazeta

Відеогалерея: