DSC 0427Студенти 21 групи спеціальності «Фізичне виховання» з 22 по 26 червня 2015 року проходили літню педагогічну практику по плавання з метою оволодіння практичними і теоретичними знаннями, підвищення рівня професійної підготовки та розвитку загальної фізичної культуру майбутніх вчителів.

Студенти мали можливість пройти цей вид практики на оновленому пляжі нашого міста, де отримали й здобули вміння та навички плавання вільним стилем, вивчили полегшені способи плавання, тримання на воді, а також стилі «Кроль на грудях», «Кроль на спині», «Брас», ознайомилися з рухливими іграми, естафетами та розвагами на воді, а це в майбутньому студентам дає великий аспект впровадження нових форм дозвілля з дітьми шкільного віку.

Плавання — це не просто приємне розвага і задоволення, це красивий вид спорту й відмінне здоров'я. Тому плавайте на здоров'я!

Коваленко Ю. А., викладач дисципліни

«Плавання з методикою викладання»