10В КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» студенти мають можливість відвідувати гуртки за уподобанням, де щорічно разом зі своїми керівниками звітують про своє захоплення.

Так, на базі коледжу діє гурток «Чарівний бісер» під керівництвом Сторчак Л.І. Свої роботи презентували 16 кращих вихованців гуртка, де показали свої здібності та вміння роботи з бісером та плетіння гачком, а саме: картини, ікони, серветки, панно та прикраси.

Експозиція вразила кожного з глядачів різноманітністю сюжетів, технікою виконання, барвистістю та вишуканістю. Кожна робота гуртківців була неповторною та оригінальною.

З року в рік зростає кількість бажаючих навчитися, показати свої власні творіння з бісероплетіння та плетіння гачком. Адже таким способом талановита молодь еститично та духовно збагачується, розкриває красу своєї душі, творить прекрасне і надихає інших.