DSC 0467Атестація педагогічних кадрів – одне з важливих питань методичної роботи коледжу, метою якої є активізація їхньої творчої професійної діяльності, якості роботи і росту професійної майстерності.

Атестація 2014-2015 р. була спрямована на комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладачів, за допомогою якої було визначено відповідність педагогічних працівників займаній посаді, їх кваліфікаційний рівень.

Оцінка діяльності викладачів була проведена згідно з вимогами Типового положення про атестацію. Атестаційна комісія оцінювала роботу викладачів, які атестовувалися у даному навчальному році на основі аналізу відвіданих занять, позанавчальних заходів, ведення навчальної документації, актуальності їх методичних розробок, вивчення контрольних зрізів знань студентів.

Вперше атестувалися молоді викладачі: Кудак В.В., Лисак Н.Р., Савченко О.В., які продемонстрували знання теоретичних основ та сучасних досягнень предмету, який вони викладають, вміння вирішувати педагогічні проблеми, володіння сучасними освітніми технологіями, вдосконалення свого професійного рівня.

Кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» присвоїли викладачам: Голінській О.В., Здоренко Л.С., Ковальській О.В., Кушнір О.М., Таранович Є.П., які виявили ґрунтовний рівень професіоналізму, впровадження передового педагогічного досвіду у своїй діяльності та вміння володіти технологіями творчої педагогічної діяльності.

Володіння інноваційними освітніми методиками і технологіями, й активно використовувати оригінальні ініціативні ідеї на практиці продемонстрували досвідчені викладачі. Про їх атестацію порушено клопотання перед Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації про присвоєння та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічному званню «викладач-методист» 14 викладачам.

Атестація в коледжі дала змогу визначити рівень знань, умінь, творчості викладачів, об’єктивно оцінити їхню діяльність. Це стимул для досвідчених і справжня школа для молодих педагогів.

Кушка Н.Х.,

завідувач навчально-методичного кабінету