DSC0748517 березня 2015р. відбувся щорічний фестиваль музичних розваг, який подарували студенти 31 групи спеціальності «Музичне мистецтво» вихованцям ДНЗ № 5 м. Богуслава. У цьому святі взяло участь близько 23 студентів, які підготували розваги і, завдячуючи методистам КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» В. П. Ботвіновій, О. І. Джуль, Н. В. Добровольській, вдало його провели для дітей дошкільного віку.

Дітям продемонстрували лялькову виставу «Зайчик і лисичка», провели концерт «Наш оркестр» та інсценізували музичну казку «Пан Коцький». Малеча із захопленням спостерігала за казковими персонажами, мандрувала до перемоги добра і справедливості, із великим задоволенням слухала музику.

Такі зустрічі студентів із дітьми дають можливість практикантам відчути себе справжніми професіоналами, проявити свої артистичні обдарування, впевнитися у правильності обраної спеціальності, яскраво відчути вплив мистецтва на маленьких глядачів.

О. І. Джуль,

викладач музично-теоретичних дисциплін