DSC 019028 лютого 2015 року у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбувся День відкритих дверей. В цей день до нашого навчального закладу завітало більше ста майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Гості мали можливість оглянути матеріально-технічну базу (кабінети, аудиторії та лабораторії), отримати консультації до вступних випробувань, а також поспілкуватися з викладачами профільних дисциплін, щоб безпомилково обрати майбутню спеціальність.

В актовій залі коледжу всіх присутніх привітав директор – С.В.Лисак, де майбутнім студентам та їх батькам надав вичерпну інформацію з приводу  вступу до коледжу та подальшого навчання в ньому. А заключним акордом цього дня став запальний концерт, який підготували студенти та викладачі.

Гогуля С.М.,

заступник директора з виховної роботи