DSC 0088В читальному залі коледжу 11.02.2015 р. відбулася зустріч з етнографом, письменницею, поетесою, культурним та громадським діячем Литвин Антоніною Іванівною. Разом з нею прибули кобзар-бандурист, заслужений артист України Тарас Силенко, засновник школи бойового мистецтва Твердослав Філатов та засновник «Тетерівського кіша» Сергій Шевченко.

Атмосфера в залі була наповнена гармонією та позитивним настроєм. Цікава розповідь Антоніни Іванівни захопила слухачів і про сутність української пісні, і про звичаї та традиції українського народу в фольклорі, посилаючись на свої пракорені. Розповідь була наскільки зворушливою, що зачарувала та полонила всіх присутніх загадковою тишею, уважністю і зосередженістю.

Завершилася зустріч прекрасним виконанням пісні «Про правду і кривду» в супроводі бандури Тараса Силенка.

Цей захід спрямований на формування патріотизму в молоді, утвердження духовності і щоб завжди пам’ятати про своє родове пракоріння.

Л.П.Романенко,

викладач образотворчого мистецтва

Unable to read/write the source directory (/home/stefan00/bgc.edu.ua/old/images/news14/kriz_viky/), please check if your source directory exists