Маковецька Оксана Іванівна

Практичний психолог 2 категорії

Стаж роботи13 років

Освіта Інститут психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка

Основним змістом діяльності практичного психолога у коледжі є надання допомоги у вирішенні проблем і налагодженні міжособистісних стосунків з оточуючими, а також збереження психічного здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу нашого навчального закладу.

Отже, якщо ви хочете розібратися у своїх психологічних проблемах, покращити свій настрій, визначитися нарешті у прийнятті важливого для вас рішення;

якщо ви зіткнулися з труднощами у навчанні: побоюєтеся відповідати біля дошки, не можете порозумітися з викладачами, адаптуватися у новому колективі та ін.;

якщо у вас назріває конфліктна ситуація з батьками, важко знайти спільну мову з друзями чи просто необхідно виговоритися – практичний психолог чекає на вас у кабінеті №13 ( на 1 поверсі коледжу).

Практичний психолог працює з 8.00 до 17.00 щодня крім вихідних днів.