Відповідно до Закону України "Про освіту", з метою забезпечення прозорості та інформаійної відкритості коледж надає інформаію про управління та фінансові звіти для забезпечення громадського контролю:

1. Акредитація спеціальностей
  2. Статут коледжу
  3. Баланс на 01.01.2020 р.
  4. Кошторис на 2020 рік
  5. Звіт про використання та надходження коштів за 2019 рік, в т. ч. перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога та кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством
  6. Перегляд публічних закупівель навчального закладу
  7. Положення про організацію освітнього процесу
  8. Положення про педагогічну раду
  9. Витяг з протоколу педагогічної ради про вибір підручників для 10 класу

Призначення стипендій:

1. Правила призначення стипендій
  2. Рейтинг осіб за результатами ІІ семестру 2019/2020 н.р.

Доступ до публічної інформації

Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького надає публічну інформацію, керуючись Законом України Про доступ до публічної інформації та Указом Президента України Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації

Надання публічної інформації Коледж здійснює у відповідь на інформаційний запит.

Згідно із законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації подається у довільній формі. При цьому обов’язково необхідно вказати:

1) ім′я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит) *;

3) підпис і дату.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію.

Зразки форм для подання інформаційного запиту у письмовому вигляді:

- від фізичної особи (зразок);

- від юридичної особи (зразок);

- від об’єднань громадян (зразок);

- форма для подання інформаційного запиту у електронному виді (зразок).

Поштова адреса Коледжу для подання інформаційного запиту:

09700, Київська область, м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17, відповідальній особі з питань запитів на інформацію (на конверті вказувати «Публічна інформація»);

Телефон/факс: (04561) 4-28-86,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

* Згідно із п.2 ч.1, ч.3 ст. 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Коледж, як юридична особа, що фінансується з Державного бюджету, є розпорядником лише інформації, що стосується використання ним бюджетних коштів.

Запити про доступ до персональних даних (щодо розміру стипендії, кількість місяців у навчальному році) повинні бути оформлені згідно із вимогами ст. 18 Закону України “Про захист персональних даних” (зокрема, вказати реквізити документа, що посвідчують особу запитувача).