Вокальний ансамбль викладачів коледжу «Вишиванка» створений у 2003 році.Керівник вокальної групи – старший викладач Зоряна Володимирівна Трачук, аранжувальник пісень та керівник оркестрової групи  - Микола Сільвестрович Трачук.

До складу ансамблю входять викладачі коледжу Н.В.Добровольська, Н.В.Морозова, С.М.Підгаєвська, Н.І.Богуславська, З.В.Трачук. Перший виступ колективу відбувся на сцені Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди, де проходив огляд-конкурс художньої самодіяльності працівників освіти Київської області.

Ансамбль «Вишиванка» став лауреатом І премії огляду художньої творчості працівників освіти Київщини у номінації «Вокальний жанр» (ансамбль).

У 2004 році в м. Фастові проходив обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності працівників освіти Київської області. Ансамбль «Вишиванка» отримав Гран-прі та грошову премію і був запрошений взяти участь у республіканському огляді-конкурсі в м. Донецьку.