120740417 700374277494555 1975213531218375667 nАтмосфера свята захопила колежан з самого ранку: чарівне осіннє дерево подарувало кожному свій листок з вітанням, цікаві локації для фото радо приймали всіх бажаючих поповнити колекцію святкових світлин, а виступи студентів були сповнені енергії і бажання принести радість своїм наставникам.

Під час невеликої урочистої частини свята директор коледжу, Станіслав Лисак, привітав працівників закладу та вручив грамоти і подяки Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки КОДА та коледжу.

Вітальні слова прозвучали і від Олени Анатоліївни Шуст, доктора економічних наук, професора Білоцерківського національного аграрного університету, яка нагородила дипломами Педагогічного Оскара переможців конкурсу професійної майстерності.

Радістю за можливість бути разом і навчати та навчатись, прагненням до змін, теплом та щирістю огортало цьогоріч колежан професійне свято працівників освіти.

Відеогалерея: