DSC 014312 грудня 2018 в студентському гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулися Андріївські вечорниці.

Андріївські забави багато в чому дійшли до теперішнього часу без особливих змін, однак, сучасність все ж внесла свої корективи у свято Андрія.

Взяти участь у вечорницях виявило чимало студентів нашого гуртожитку.   Захід проходив цікаво та весело: ворожили разом на долю, кидали вінок через голову, адже хто з дівчат його першою вловить, та дівчина першою і заміж вийде. І які ж вечорниці без поїдання калити? Охороняв її «Пан Калитинський», який намагався розсмішити «Пана Коцюбинського». Всі бажаючі  «сідали верхи» на коцюбу та «їхали» її кусати.

До цього всі поставилися жартівливо, а всі учасники сприйняли вечорниці  як відмінний привід повеселитися перед Новим роком. Сміх, веселощі та жарти, супроводжували дійство. Закінчились вечорниці піснею       «Хай у вас і в нас все буде гаразд» у виконанні всіх присутніх.

Вихователі та студентська рада гуртожитку