DSC 1541"Петриківку треба "читати" душею - бо писана від душі й передається від серця до серця, з покоління в покоління українців."

Під таким гаслом відбулося заняття з декоративно-прикладного мистецтва викладача Голінської О.К. на тему: «Оволодіння прийомами створення народного декоративного розпису. Виконання елементів петриківського розпису» зі студентами 31 групи спец. Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Олена Костянтинівна поставила перед собою мету довести студентам на першому занятті з даного розділу «Петриківський розпис», які не займалися ніколи ним, що вони, вміють його виконувати. Студенти виконували розпис скрині за допомогою таких інструментів, як пензлик, медична піпетка, вушні палички, пальці, використовуючи при цьому основні елементи розпису.

Н.Х.Кушка, завідувач навчально-методичного кабінету