IMG 20181017 145529Бабине літо, чудова погода, командний дух. Що може бути краще? Традиційно (17 жовтня), з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України під запальні українські пісні в коледжі відбулися "Козацькі забави". У заході взяли участь 5 команд, які продемонструвати власну силу, вміння та спортивний дух. Студенти запевняють: «Козацький дух - присутній. І він - не переломний».

В коледжі кажуть: «Козацькі забави - не заради забави!» Завдяки конкурсам студенти загартовуються та вчаться підтримувати один одного за будь-яких обставин; нагадали учасники заходу і про мудрість, і про дотепність, і про гумор, і про силу українського духу.

Вітаємо переможців!

І місце - 31 група сп. Середня освіта (Фізична культура);

ІІ місце - збірна коледжу;

ІІІ місце - 41 група сп. Фізичне виховання;

IV місце - 21 група сп Середня освіта (Фізична культура);

V місце - 11 група сп. Середня освіта (Фізична культура).

Солодощі та призи були надані всім учасникам студентським профспілковим комітетом коледжу.

Бажаємо усім учасникам змагань вдалих стартів та переможних фінішів, міцного здоров’я, бадьорості духу, наполегливості та радості від перемог!

Лісовенко Т.О., керівник фізичного виховання КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж

імені І.С. Нечуя-Левицького"