IMG 20180919 150347Швидко промайнуло тепле літечко. Студенти повернулися до навчання. Але незабутні спогади про минуле літо надовго залишаться в їхніх серцях.

Цього року студенти 3 курсів спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Початкова освіта» проходили практику «Літні оздоровчі табори» в ДЗОВ СТ «Дружний» ПАТ Київського заводу «Радар» м. Ірпінь, Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг» та КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. – центр реабілітації».

Своїми враженнями про табори вони поділилися з іншими студентами. Це яскраво юні вожаті відобразили в презентаціях та музичних номерах: показ трейлерів, запальний флешмоб, пісні та ігри з залом.

Натхненні та задоволені студенти ще довго будуть згадувати своїх вихованців та отриманий досвід.

Берегеля Л.М., керівник практики