DSC 102829-30 вересня 1941 року в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення. Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей. Трагедія Бабиного Яру відзначається в Україні на державному рівні й є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим болем втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.

Вшанували пам'ять жертв Бабиного Яру і члени гуртка «Літописець». У групах 21, 22 сп. «Початкова освіта» та 42 групі сп. «Правознавство» були проведені історичні години, які об’єднали студентів у спільній молитві та скорботі за жертвами Бабиного Яру. Увічнення пам’яті подій Голокосту, реальне висвітлення подій Другої Світової війни, перегляд спогадів очевидців, документальних фільмів щодо жахливих сторінок історії «Факти про Голокост» та «Трагедії Бабиного Яру», читання віршів та хвилина мовчання змусили аудиторію задуматися над минулими подіями, пам'ять про які береже наш народ.

Дмитренко О.М., керівник гуртка «Літописець»