DSC 0761

7 червня 2018 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» відбулося засідання круглого столу «Конституційні процеси в Україні».

На засіданні були розглянуті і проаналізовані основні положення Конституції Пилипа Орлика, «Начерки Конституції Республіки» Георгія Андрузького, Конституції УНР, радянських конституцій та Конституції незалежної України, прийнятої Верховною Радою України 28 червня 1996 року

.

Змістовні доповіді студентів спеціальності «Право» Гетьман Альони, Колисана Дмитра, Потапенка Дмитра, Листушенка Ростислава, Коваленко Юлії перейшли в активну дискусію учасників засідання круглого столу, під час якої студенти жваво обговорювали проблемні питання застосування та реалізації норм Основного Закону України.

Найбільшу дискусію серед учасників викликали питання форми державного правління в Україні, державної мови, громадянства України, способів захисту прав і свобод людини і громадянина.

Романик О.М., завідувач відділення

дошкільної освіти, економіки і права