DSC 0507Довгоочікуваний фінал!

За рішенням суддів двох відбіркових турів у фінал потрапили чотири команди. Представили свої хореографічні композиції студенти на центральній площі міста після урочистостей з нагоди Дня вишиванки.

Яскравим та феєричним були виступи команд, учасники намагалися передати рухами емоцію та переживання. Це дало змогу суддям об’єктивно виставити оцінки та визначити переможців.

Перемогу здобули студенти спеціальності «Музичне мистецтво», другими стали студенти спеціальності «Початкова освіта», третє місце вибороли дошкільнята (спеціальність Дошкільна освіта»). А Гран-прі дісталося студентам спеціальності «Фізична культура», які підсилили свій танцювальний номер хореографічними трюками та додали захвату глядачам.

Дякуємо хореографам, які старанно та відповідально готували хореографічні постановки і всі студенти коледжу, викладачі та жителі міста із захопленням спостерігали за неймовірно яскравим дійством – конкурсом танцювального батлу «Візитка спеціальності».

Лісовенко Т.О.,

керівник фізичного виховання