DSC 0300На порозі літо... Час безтурботного відпочинку та оздоровлення дітвори. А для студентів третього курсу педагогічного відділення це літо буде першим досвідом роботи з дітьми в літніх оздоровчих таборах. На них чекає цікава, захоплююча і перспективна літня практика в дитячих оздоровчих закладах.

Під час табірного збору, який цьогоріч тривав у коледжі з 26 по 28 березня, студенти 31 групи спеціальності «Соціальна педагогіка» та студенти 31 і 32 групи спеціальності «Початкова освіта» познайомилися з методами і формами виховної роботи в дитячому оздоровчому закладі, педагогічними основами періодів зміни в оздоровчому таборі та особливостями виховної роботи, опановували методику планування роботи в ДОЗ.

Табірний збір – унікальна можливість розвинути в собі нові якості, максимально розкрити свій творчий потенціал, перевірити себе на міцність. Усі учасники виявили креативність, вміння працювати в команді та бажання вчитися новому.

Бажаємо нашим студентам цікавої, творчої праці влітку, гарної погоди, дитячих радісних посмішок та нових друзів!

Маковецька О.І., керівник практики 32 групи

спеціальність «Початкова освіта. Англійська мова»