915 березня відбулася звітна конференція за результатами проходження переддипломної практики студентів 41 та 42 групи спец. "Початкова освіта".

Упродовж конференції практиканти виступали, ділилися враженнями й обмінювались досвідом про специфіку діяльності в школах.

Практика поглибила, закріпила знання з фахових дисциплін, здобутих в коледжі, дала змогу застосувати їх на практиці; виробила вміння застосовувати різні методи й форми роботи, які активізують пізнавальну діяльність учнів; закріпила впевненість у правильності вибору професії, викликала бажання вдосконалювати свої педагогічні здібності; дала змогу протягом шести тижнів спостерігати за навчально-виховною роботою в школі, аналізувати її та робити висновки.

Студенти задоволені практикою, тому що краще ознайомилися зі своєю майбутньою професією, дізналися багато нового, цікавого, набули і розширили свій педагогічний досвід.

Голінська Тетяна, студентка

42 групи спец. «Початкова освіта»