IMG 299614 березня на базі нашого коледжу відбулося засідання методичних об’єднань інформаційних технологій та природничо-математичних дисциплін Центрального регіону України у формі вебінару.

Ми були першими, хто запровадив таку форму спілкування в он-лайн режимі серед навчальних закладів Центрального регіону, в який входять Київська, Сумська, Житомирська, Чернігівська та Черкаська області.

У вебінарі взяли участь Вищі навчальні заклади:

1. КЗ «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» КОР;
  2. ВКНЗ «Бердичівський педагогічний коледж» ЖОР;
  3. КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького»;
  4. ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж ім. І. Я. Франка» ЖОР;
  5. ВКНЗ «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради»;
  6. ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище ім. А. С. Макаренка»;
  7. Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І.Я. Франка;
  8. Ржищівський гуманітарний коледж.

З вітальним словом виступила Валентина Кіріна-Радчук, методист зонального навчально-методичного кабінету ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище ім. А. С. Макаренка».

Методичне об’єднання викладачів інформаційних технологій обговорили проблеми та нові напрямки підготовки майбутнього вчителя інформатики початкових класів нового покоління в контексті концепції «Нова українська школа». Головні засади по даному питанню окреслила Кірдіщева О.В., голова методичного об’єднання викладачів інформаційних технологій ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище ім. А. С. Макаренка».

Своїм досвідом використання хмарних технологій у підготовці вчителя Нової української школи поділилися викладачі нашого навчального закладу Віктор Парубець та Світлана Вірченко.

Питання самостійної роботи студентів як фактора підвищення якості природничо-наукової підготовки майбутнього педагога при вивченні дисциплін природничого циклу розкрив голова методичного об’єднання викладачів природничх дисциплін Приходько С.В. ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище ім. А. С. Макаренка».

Новаціями, цікавими ідеями формування математичних компетенцій майбутніх фахівців поділилися викладачі коледжу Надія Дятленко та Ольга Савченко.

До обговорення долучилися А.С. Самійлик, викладач ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж ім. І. Я. Франка» ЖОР та Н.С. Якушко, голова методичного об’єднання голів комісій математики, ОПКМ з методикою викладання математики ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище ім. А. С. Макаренка».

Усі слухачі вебінару відмітили новизну, актуальність, сучасність поданих матеріалів та ідей, які запропонували наші компетентні викладачі.

Така форма роботи спонукає і нас, Ваших колег, до нових звершень та відкриттів.

Хочемо побажати Вам здоров’я, наснаги у втіленні своїх ідей і мрій, творчості.

Пам’ятайте, що Ви є прикладом для Ваших студентів та колег, адже ми разом виконуємо дуже відповідальну та потрібну працю – плекання фахівців Нової української школи.

Ми пишаємося Вами!

Учасники вебінару