DSC 0292Сьогодні, 14 лютого, на наш коледж виділилась найбільша порція кохання від Всесвіту.

Зранку амур та янголята, ролі яких виконували Беркут Роман, Завірюха Оксана та Панкратович Оксана, дарували теплі вітання та розносили валентинки з адресними привітаннями і, навіть, з освідченням в коханні. А неповторний спів Бориса Паначука, Анастасії Сулименко, Анастасії Самусенко та Дарини Сушко окрилював колежан і налаштовував на святковий піднесений настрій.

Надзвичайно казкова декорація у фотозоні, яку виготовили студенти 11 групи спеціальності «Образотворче мистецтво», додала присмаку ніжності.

На великій перерві в гості завітали герої: добродій Валерій та Анжела, які розвеселили натовп і викликали щирі позитивні емоції. Глядачі дійства мали нагоду обрати «Валентину» та «Валентина» закладу і вручили їм пам’ятні подарунки.

В цей день найкращими словами, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець, передають закохані одне одному свої почуття, розповідають про радість і щастя, про тугу та біль. Саме авторська пісня про кохання стала джерелом творчого натхнення студенток 4 курсу спеціальності «Музичне мистецтво».

Свято кохання у нашому коледжі ніколи не закінчується, бо воно завжди панує у серцях наших викладачів та студентів.

Любов полилась через край

Сьогодні, у Валентинів день.

Створили в коледжі власний рай –

Царство привітань та пісень.

Кожен в наших теплих стінах

Отримав порцію кохання.

І розцвіла весна у душах

Попри зимові морози останні. (Хиренко Марія)