P71216-114821Такою була тема Дванадцятих Всеукраїнських Педагогічних Читань, які пройшли 16-17 грудня 2017 року на базі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. До участі в Читаннях традиційно долучилися і викладачі коледжу.

Гучними оплесками всі учасники Читань вітали Почесного президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, академіка, доктора психологічних наук, професора Ш.О. Амонашвілі, який у своєму зверненні наголосив, що у наш бурхливий час мінливих цінностей ми повинні усвідомити, що родина – це вічна цінність, і без її збереження неможливе збереження культури людства.

Викладачі коледжу долучилися до роботи Творчих майстерень: «Чоловік та жінка в сім’ї. Образи щасливого подружжя», «Дитина – це свято, яке поки що з тобою», «Школа та родина. Творення стосунків співдружності, взаємоповаги та взаєморозуміння», «Національна культура – джерело та духовна основа щасливої родини» та взяли участь у прийнятті «Родинних Заповідей».

Учасники Читань