IMG 20171205 1335282 грудня 2017 року на базі кафедри мистецьких дисциплін і методик викладання педагогічного факультету при ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проводилась Всеукраїнська олімпіада з образотворчого мистецтва для учнів загальноосвітніх шкіл і студентів училищ та професійних коледжів.

Олімпіада проводилась в два тури. Перший тур олімпіади: презентація творчих робіт учасників (представлення 2-3 власних творчих робіт у різних техніках виконання). Другий тур олімпіади: виконання рисунка заданої постановки (індивідуальна робота «Рисунок постановки з двох предметів (ваза та яблуко на фоні нескладної драпіровки»).

Студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» взяли участь в олімпіаді та були нагороджені дипломами, а саме:

І місце - Нечаєва Лілія Олександрівна

ІІ місце - Миколенко Альона Юріївна

ІІІ місце - Сідіченко Галина Віталіївна

Викладач Соседко Д.В. отримав подяку за підготовку до участі в олімпіаді студентів коледжу.

Вітаємо наших переможців!

Голінська О.К., ГЦК викладачів

образотворчого мистецтва, трудового навчання та БЖД