DSC 0598Завершення кожного життєвого етапу несе у собі сум прощання, барвистість мрій про майбутнє і незабутні спогади – вони особливою сторінкою відкладуться у книзі буття, яку з кожним роком все частіше гортає кожен з нас.

Випускний – радість і щем, сміх і непрохана сльозинка, дивне сплетіння непоєднаних ніби почуттів.

Цьогоріч Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького випустив понад 200 студентів. Протягом трьох дні у стінах навчального закладу лунали привітання, пісні та побажання для випускників. Зі щирим напутнім словом звернувся до юнаків та дівчат директор коледжу – Станіслав Володимирович Лисак, який побажав їм успіхів у реалізації фахових знань та творчих звершень у професійному зростанні.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни.

О.В. Павліченко