060З 1 по 31 березня 2017 року відбувся Міжнародний дистанційний конкурс «Олімпіс 2017 – Весняна сесія».  Взяти участь у конкурсі могли всі учні 1—11 класів, студенти коледжів, технікумів, училищ, ПТУ України, а також українських шкіл інших країн.

Головна мета конкурсу — підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальним предметом. Це не олімпіада; у конкурсі були завдання різного рівня складності, тому взяти участь могли всі учні без винятку.

Освітній конкурс «Олімпіс 2017 – Весняна сесія» складався з  5 конкурсів таких предметів як: математика, українська мова і література, біологія і природознавство, англійська мова, інформаційні технології.

15 студентів нашого коледжу також взяли участь у конкурсах і показали досить хороші результати. Це:

Заляшко Артем (11 фіз.), Голінська Юлія (11 фіз.), Гадков Леонід (11 фіз.), Ковган Юлія (21 ек.), Ігонін Катерина (21 ек.), Односумов Дмитро (21 ек.),  Войтюк Вікторія (22 поч.), Донченко Наталія (22 поч.), Драч Лілія (22 поч.),  Козяр Вікторія (22 поч.), Доценко Тетяна (21 дошк.), Кучера Яна (21 дошк.), Панасенко Марина (21 дошк.), Григоренко Юлія (21 дошк.), Кипа Валентина (21 дошк.).

Всі учасники конкурсу отримали грамоти, а переможці були нагороджені дипломами I, II або III ступеня:

Ковган Юлія, 21 «Економіка підприємства» – Інформаційні технології (І ст.), Математика (І ст.), Біологія (ІІІ ст.), Українська мова (ІІІ ст.)

Ігонін Катерина, 21 «Економіка підприємства» – Інформаційні технології (І ст.), Математика (І ст.)

Заляшко Артем, 11 «Середня освіта (Фізичне виховання)» – Математика (І ст.), Біологія (ІІ ст.)

Голінська Юлія, 11 «Середня освіта (Фізичне виховання)» – Математика (І ст.), Біологія (І ст.)

Войтюк Вікторія, 22 «Початкова освіта» –  Математика (І ст.), Біологія (ІІІ ст.)

Односумов Дмитро, 21 «Економіка підприємства» – Математика (ІІ ст.)

Донченко Наталія, 22 «Початкова освіта» –  Математика (ІІІ ст.)

Драч Лілія, 22 «Початкова освіта» –  Математика (ІІІ ст.), Англійська мова (ІІІ ст.)

Козяр Вікторія, 22 «Початкова освіта» –  Математика (ІІІ ст.)

Доценко Тетяна, 21 «Дошкільна освіта» –  Математика (ІІІ ст.)

Кучера Яна, 21 «Дошкільна освіта» –  Математика (ІІІ ст.)

Панасенко Марина, 21 «Дошкільна освіта» –  Біологія (І ст.)

Дякуємо викладачам, студенти яких отримали дипломи:

Дятленко Н.А., Савченко О.В., Волошенко О.В., Кінзельська Н.В., Міщенко О.М., Накоренко І.С., Чайка Н.І.

Студенти І – ІІ курсів, які бажають випробувати свої сили в даних конкурсах, можуть це зробити на осінній сесії конкурсів, яка відбудеться в листопаді 2017 році.

Савченко О.В., викладач математики