DSC 02928 квітня 2017 року у мальовничому місті Ржищів на базі Ржищівського будівельного технікуму була проведена Обласна Спартакіада серед учбових закладів І-ІІІ рівня акредитації, присвячена пам’яті Героїв Чорнобиля.

У змаганнях брали участь Ірпінський економічний коледж,  Ржищівський індустріально-педагогічний технікум, Ржищівський професійний ліцей, Ржищівський гуманітарний коледж, Ржищівський будівельний технікум, Маслівський аграрний технікум, Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу, Катюжанське вище професійне училище, Васильківський професійний ліцей, Боярській коледж екології природних ресурсів, КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького".

Обласна спартакіада проводилась з 7-ми видів спорту: шашки, шахи, дартс, настільний теніс, легка атлетика, волейбол, перетягування канату.

Серед нагороджених за результатами виступів стали  і наші колежани:

Дартс -  2 місце

• Шарлай Марина 31 Ф.в.,

Настільний теніс -  3 місце

• Шматок  Ольга 11 Ф.в.

Волейбол -  2 місце

• Шикоряк Каріна 21 Ф.в.
  • Галушка Галина 21 Ф.в.
  • Зайцева Юлія 11 Ф.в.
  • Вадько Дарина 11 П.о
  • Сухомлин Світлана 31 Ф.в.
  • Дзюба Наталія 31 Ф.в.
  • Діденко Олександра 41 Ф.в.

Перетягування канату -  1 місце

• Кухаренко Наталія 21 Ф.в.
  • Федченко Антон 31 Ф.в.
  • Ямковий Максим 32 Пр.
  • Дьомкіна Єлизавета 31 П.о.
  • Кисемес Оксана 31 Соц.

У загальнокомандному заліку коледж став  бронзовим призером Обласної Спартакіади.

Вітаємо наших колежан! Дякуємо за волю до перемоги і бажаємо успіхів у майбутньому!

ЛісовенкоТ.О.,

КудакВ.В.,