011Стільки приємних хвилин дарує нам вокальне мистецтво! Пісня володіє величезною силою, адже в ній втілено все прекрасне, добре, вічне…

4 квітня в читальній залі коледжу відбувся концерт камерної вокальної музики, під час якого слухачі мали змогу почути народні, класичні та сучасні пісні.

Розмаїття вокальних творів продемонстрували студенти 1-4 курсів сп. «Музичне мистецтво», яких до виступів підготували викладачі постановки голосу: Михайлов О.М., Науменко Н.І., Вериківська В.М., Михайлова О.Ю., Чорний С.П., а допомагали їм концертмейстери: Здоренко Л.С., Морозова Н.В., Дроб’язко В.П., Лисун В.І., Гудир Н.О. та Бурлетова І.І.

Серця глядачів переповнювали чарівні мелодії романсів у виконанні Хиренко М., Самусенко А., Коломієць С. До вподоби були й українські народні пісні, які виконували Нагорнова Н., Кравченко А., Ющук І., Сулименко А., Тагієва І., Перевозний М.

Сучасні вокальні твори у своєму виконанні подарували глядачам Каширин А., Юхимович О., Шкуро М., Коновалюк В. та чудовий ансамбль студентів (Славінська С., Ющук І., Нагорнова Н., Тригуб Н.).

У невимушеній атмосфері заходу ніжно звучали романтичні композиції у виконанні Тимошенко Т., Тереверко Ю, Кузьміної К., Тригуб Н., Білоус Ю. Бурхливі оплески глядачів отримав неперевершений виступ дуету Вериківської В.М. та Тагієвої І.

Власна поетична лірика студенток Самусенко А., Хиренко М., Тагієвої І. гармонійно доповнювали звучання вокальних творів.

Концерт камерної вокальної музики подарував всім присутнім чудову нагоду насолодитися мистецькими перлинами. Світ вокального мистецтва багатий і різноманітний, а найкоротший шлях до нього - це живе спілкування з піснею.

Бурлетова І.І. ,

викладач ЦК музичних дисциплін