7C90docLliMЗа ініціативи Федерації елітних боїв України 25 лютого в м. Києві в спортивному клубі «Арена» було організовано турнір титулу Чемпіона України по елітних боях, де наші студенти мали змогу заявити про себе й показати бойовий дух суперникам. Коледж представляли наші відомі хлопці:

Тереня Олександр (студент 31 групи спец. «Фізичне виховання») у ваговій категорії (до 70 кг) дійшов до фіналу, але в останньому бою з незначним відривом програв.

І перспективний юнак Міщук Ярослав (студент 41 групи спец «Фізичне виховання»), який у півфіналі у ваговій категорії (до 80 кг) переміг Вагіба Абкадирова (спортклуб «Козак» м.Київ) і мав можливість змагатися в подальшому з багаторазовим чемпіоном з тайського боксу, володарем поясу з еліт файту Дмитром Борсуком (спортклуб «Надія» м. Київ), у якого його виборов.

Сподіваємося, що цей довгоочікуваний переможний пояс залишиться у Ярослава назавжди!

Т.О.Лісовенко,

керівник фізичного виховання