DSC 026221 квітня 2016 року на базі Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Немішаївський агротехнічний коледж» проходила Обласна студентська науково-практична конференція «Перлина рідного краю», в якій взяли участь студенти нашого коледжу.

Студентка 43 групи спеціальності «Початкова освіта» Лисенко Тетяна Василівна представила роботу на тему «Чи не нам, одвічне берегти?» в секції «Забруднення довкілля та його вплив на здоров’я населення», науковий керівник - методист, викладач вищої кваліфікаційної категорії Кушка Ніна Харитонівна та студентка 31 групи спеціальності «Початкова освіта» Ковницька Анастасія Олександрівна, науковий керівник - викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Панасенко Тетяна Валеріївна, з темою дослідження «Особливості харчування людини в умовах радіонуклідного забруднення навколишнього середовища». Роботи студенток були відмічені журі й нагороджені сертифікатами.

В рамках конференції проводилася виставка-конкурс на екологічну тему студентських фоторобіт, робіт із образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Достойно представляли коледж фотороботи Стеценка Володимира, робота з образотворчого мистецтва «Олександр Довженко» виконана студенткою 31 групи спеціальності «Образотворче мистецтво» Громадською Олександрою, керівник - викладач вищої кваліфікаційної категорії Романенко Людмила Петрівна.

Робота з декоративно-ужиткового мистецтва «Берегиня Природи» студентки 41 групи спеціальності «Образотворче мистецтво» Білоноженко Анастасії, керівник - викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Голінська Олена Костянтинівна, зайняла І місце, а творча робота «Мавпенятко» студентки 21 групи спеціальності «Образотворче мистецтво» Нечаєвої Лілії, керівник - викладач вищої кваліфікаційної категорії Голінський Володимир Васильович, отримала ІІІ місце.

Вітаємо наших студентів та їх керівників, і зичимо їм творчих успіхів, натхнення і сил.

Голінська О. К., викладач

декоративно-прикладного мистецтва