КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького" – це заклад фахової передвищої освіти, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр на основі базової та повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання за кошти обласного бюджету та за кошти фізичних і юридичних осіб.

Коледж готує фахівців у трьох галузях знань

01 Освіта

012 Дошкільна освіта

Кваліфікація:  вчитель з дошкільного виховання,

вчитель англійської мови в закладах дошкільної освіти

012 Дошкільна освіта

Кваліфікація: вчитель з дошкільного виховання,

інструктор з фізичної культури в закладах дошкільної освіти

013 Початкова освіта

Кваліфікація: вчитель з початкової освіти,

вчитель англійської мови початкової школи

013 Початкова освіта

Кваліфікація: вчитель з початкової освіти,

вчитель інформатики початкової школи

014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Кваліфікація: вчитель музичного мистецтва,

музичний керівник в закладах дошкільної освіти

014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)

Кваліфікація: вчитель образотворчого мистецтва,

керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва та основ дизайну

014 Середня освіта (Фізична культура)

Кваліфікація: вчитель фізичної культури

08 Право

081 Право

Кваліфікація: молодший спеціаліст з права

23 Соціальна робота

231 Соціальна робота

Кваліфікаціясоціальний педагог

Підготовка фахівців проводиться на основі базової і повної загальної середньої освіти. Випускники, що вступають до коледжу на основі базової загальної середньої освіти, разом з дипломом молодшого спеціаліста отримують атестат про повну загальну середню освіту.

Термін навчання за спеціальностями:

на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.) – 3 р. 10 міс,

на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.) – 1 р. 10 міс.

для спеціальності Середня освіта на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.) – 2 р. 10 міс.

Викладацьку діяльність здійснюють 131 викладач з вищою фаховою освітою (127 - штатні працівники, 4 – сумісники) з них:

• Кандидатів педагогічних наук – 1
  • Доцентів – 1
  • Заслужений діяч мистецтв України - 1
  • Викладачів вищої кваліфікаційної категорії – 83
  • з педагогічним званням «Старший викладач» - 10
  • з педагогічним званням «Викладач-методист» – 53
  • званням «Відмінник освіти України» – 33
  • Першої кваліфікаційної категорії – 18
  • Другої кваліфікаційної категорії – 20
  • Кваліфікаційної категорії «Спеціаліст» - 14
  • За о.к.р. «Магістр» – 32 особи.

Матеріально-технічна база.

Матеріально-технічна база коледжу включає: будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, транспортні засоби та інші матеріальні цінності. Загальна площа приміщень коледжу становить 19483,4 м2. Навчальна площа коледжу складає 9056,2 м2.

До послуг студентів коледжу 65 навчальних аудиторій, з них: 35 навчальних кабінетів, 3 майстерні, 5 лабораторій, 22 індивідуальних класів, і лінгафонний кабінет, 4 комп'ютерні лабораторії з підключенням до мережі Internet.

Актова зала на 400 місць, їдальня на 150 місць, молодіжне кафе, бібліотека та читальна зала на 60 місць, кімната психологічної релаксації, клас ритміки та хореографії, хоровий клас, медичний пункт. Спортивний зал - 396 м2 та спортивні майданчики (волейбольні, баскетбольні площадки, площадка для ручного м'яча, майданчик для силової підготовки), ями для стрибків у довжину та висоту. Стрілецький критий майданчик. Спортивний клуб "Гармонія", який має боксерський зал, 2 тенісних, 3 тренажерних і 1 фітнес зали.Всі аудиторії обладнані сучасними меблями, навчально-методичною літературою, сучасним обладнанням та оргтехнікою.

У розпорядженні студентів комфортабельний гуртожиток на 450 місць із блоковим розташуванням житлових кімнат, електричними плитами, водопостачанням, необхідними меблями та устаткуванням. Потреба у гуртожитку іногородіх студентів задовольняється на 100 відсотків.